Машины для нанесения дорожной разметки Одр Украина

Машини для нанесення дорожньої розмітки

Виробництво ОДР УКРАЇНА

Машина для дорожньої розмітки

Компанія «Одр» - український виробник машин для дорожньої розмітки, які пропонує розмічувальні машини всіх видів, для вирішення будь-яких поставлених завдань.

Ми робимо техніку для малих, середніх та великих обсягів робіт. Сучасні пристрої дозволяють охоплювати широкий спектр дорожньо-фарбувальних робіт.

Кожна машина збирається на замовлення під індивідуальні вимоги Клієнта. Також у нас можна придбати якісні комплектуючі для розмічальних машин.

Існують різні види подібної техніки, які класифікуються залежно від застосовуваної технології:

 • Машина для нанесення дорожньої розмітки фарбою застосуванням скло кульок під тиском.
 • Машина для нанесення дорожньої розмітки двокомпонентним холодним пластиком застосуванням скло кульок під тиском. 

 • Машина, яка має безповітряну конструкцію, де як робочий елемент виступає спрей-пластик (холодний пластик у вигляді спрею).
 • Машина з наявністю екструдера, який розпорошує термічний полімер.

Одр Україна пропонує на продаж найширший асортимент машин для розмітки доріг, від машин для фарбування доріг з термопласту, машин для маркування ліній холодним забарвленням, самохідних пристроїв для розмітки тротуарів та обладнання для ручної розмітки доріг, до машин для попереднього підігріву термопластичної фарби та машин для зняття дорожніх смуг. Як одним з провідних виробників дорожньої техніки в Україні, ми також пропонуємо вживані автомати для фарбування дорожнього покриття клієнтам по всій Україні.

Ціна на машини для розмітки доріг коливається від 1000 до 120 000 доларів, в основному в залежності від типу та конфігурації. навіть паливо слід брати до уваги, коли ви оцінюєте загальну вартість розмітки цільових доріг.

При виборі машини слід враховувати тип пересування. За цим критерієм техніка ділиться на три види: самохідна, ручна, причіпна. При механічному способі використовуються легкі маневрені розмічальні машини. Незважаючи на високу продуктивність, вони відмінно підійдуть для роботи на складних ділянках, де габаритне обладнання буде недоречним.

 Особливості машин для розмітки доріг

Сучасне маркувальне обладнання складається з різних приладів:

 • Автоконтроль розігрівання термопластика.
 • Пристрій авторегулювання розміру ліній, що наносяться.
 • Розпилення скляних кульок.
Наші контакти

Call центр

Інформація

Загальні питання
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сервіс

Діючі проекти
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ закупівель

Постачальники
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Антон Мiлосердов

Директор

Комплектуючі для розмічальних машин:

Наша компанія має високотехнологічне виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки, а також виготовляє будь-які необхідні запчастини для проведення ремонту подібної техніки.

 • Ремонтні комплекти насоса, пістолета
 • Форсунки для фарби
 • Соплотримачі
 • Шланги високого тиску
 • Фарбнi та гідравлічні фільтри
 • Тросики приводу колеса, тросики для пістолетів
 • Свічки запалювання
 • Мастила, олії для насоса
 • Насоси високого тиску
 • Фрези для демаркувальників та багато іншого
Наша компанія виробляє машини для дорожньої розмітки, які є українськими аналогами продукції від найвідоміших світових брендів, таких як Graco, Hoffmann, Стім.
Щоб наносити високов'язкі фарби, потрібен високий тиск, а також вплив спеціальних форсунок. Якщо потрібно виконати невеликий об'єм робіт, застосовується обладнання ручного типу. Спецобладнання використовується при роботі зі стрей-пластиком та двокомпонентним холодним пластиком.
Виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки
Виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки
Виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки
Виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки
Запитання
Що таке машина для розмітки доріг

Машина для розмітки доріг - це свого роду пристрій, що спеціально використовується для розмежування різних ліній руху на асфальті або бетонній поверхні, щоб пропонувати водіям і пішоходам вказівки та інформацію. Правила паркування та зупинки також можуть бути позначені смугами руху. Машини для розмітки ліній виконують свою роботу шляхом стяжки, екструзії та розпилення термопластичних фарб або фарб з холодним розчинником на поверхню тротуару.

1. Концепція машини для розмітки доріг

Машина для розмітки доріг у цьому документі означає сукупність машини ручного типу, самохідної машини, машини сидячого типу, машини термопластичного типу та машини холодного забарвлення, яка використовується для розмітки лінії на дорозі.Він переважно використовується на автостоянках, проспектах, вулицях, шосе тощо. буд., що сприяє підвищенню зручності та безпеки водіння і ходьбы.

2. Типи машин для розмітки доріг

Залежно від різних режимів руху, що також є типовим принципом класифікації, всі маркери для смуг на тротуарі можна розділити на категорії з< span>ручним переміщенням (також звані машинами для зняття ізоляції), < span>самохідні , автомобільні і встановлювані на вантажівці. тип .

Грунтуючись на маркувальній фарбі , нанесені на асфальтованих доріг, всі маркувальні машини дорожні може впасти на два основні сорти, < strong>термопластичний фарба тротуар маркування машини і < span>холодної фарби безповітряним дорожнього покриття маркувальних машин .

Машина для нанесення розмітки з термопласту - це машина для розпилення повітря з низьким тиском, що володіє високою ефективністю та універсальністю. /span>Він може виконувати нанесення маркування на великі відстані та безперервним лініям. Товщина розпилення регулюється і не залежить від старої лінії розмітки. Чайник -розплав усередині машини відіграє життєво важливу роль у нагріванні, плавленні та перемішуванні термопластичних маркувальних фарб. Покриття потрібно всього кілька хвилин, щоб затвердіти після швидкого охолодження з 200 ℃. span>Термопластичні фарби можуть бути будь-якого кольору, але коли йдеться про дорожню розмітку, найбільш поширеними кольорами є жовтий та білий.

Безповітряна маркувальна машина для покриттів з холодною фарбою або холодним пластиком є різновидом безповітряної машини< /span> для холодної та джгутної розмітки . Ємність для фарби великої ємності та контейнер для скляних бусинок роблять його придатним для безперервного маркування на великі відстані.Фарба для розмітки асфальту на холодному розчиннику виготовлена ​​з модифікованих акрилових смол, пігментного наповнювача і добавки, що зазвичай використовується на міських дорогах і звичайних дорогах з асфальтовим покриттям. і бетонним дорожнім покриттям; він має відмінну атмосферостійкість, високу міцність, високу зносостійкість і адгезію, і його нелегко відшаровувати. Термін «холод» тут насправді відноситься до нормальної температури, без використання режиму фізичного охолодження ня. Таким чином, оскільки не потрібно ніякого режиму нагріву та плавлення, цей видмашини для розмітки доріг, незалежно від того, чи є він приводним або змонтованим на вантажівці, він має набагато більшу ефективність.

Двокомпонентна лінійна маркувальна машина - це високоякісне маркувальне обладнання, що з'явилося в останні роки. < /span>На відміну від обладнання для маркування термопластом та обладнання для безповітряної маркір

Сервіс та обслуговування машин для нанесення дорожньої розмітки

Наша компания располагает собственным сервис-центром, предоставляет качественные услуги для обслуживания специализированной техники любых видов на самых выгодных условиях.

На правах производителя и лидера в данном рыночном сегменте – мы поддерживаем свои позиции за счет стабильной материальной базой.

Сертифицированные специалисты готовы выполнить профессиональный ремонт любой сложности, провести регулярный техосмотр в любое удобное для клиентов время. Также наши представители готовы осуществить выезд на объект заказчика, что позволяет оптимизировать временные затраты и повысить скорость работ.

Виробництво та продаж машин для дорожньої розмітки від компанії «Одр»

Розмічувальні машини «Одр» - це продуктивне, технічно оснащене обладнання, яке потребує особливого догляду. Незважаючи на тривалий термін експлуатації та безперебійність у роботі – техніка не є вічною і в разі потреби може знадобитися кваліфікований ремонт із застосуванням якісних комплектуючих від виробника. На наших машинах легко змінюються шланги, сопла, фільтри. У нас можна оформити замовлення на обладнання для склокульок, фарборозпилювачі, приводи для мішалки, баки для фарби, запчастини для пультів керування та ін.

Виробляємо розмітні матеріали для нанесення матеріалів на:
 • Дорогах.
 • Парковках.
 • Проїжджої частини.
 • В аеропортах.

У виробництві використовуються новітні технології та надійні матеріали, за рахунок чого Ви отримуєте гарантію правильної обробки матеріалів та ефективного нанесення на поверхню.

Причепи для дорожніх робіт

Крім розмічальних машин, наша компанія також виробляє та реалізує якісні причепи для дорожніх робіт.

Їх головне призначення - попередження водіїв про наявність небезпеки або ризику в процесі виконання дорожніх, ремонтних та будівельних робіт на проїжджій частині, при перевезенні інструменту та приладдя.

Причіп виступає як своєрідне прикриття дорожніх працівників від транспортних засобів, що рухаються.

Які типи дорожніх малярських машин існують

Категоризація обладнання для розмітки дорожнього покриття - це не те, що можна сформулювати однією пропозицією.Їх можна розділити на ручні, самохідні, їздові і т. д. Залежно від різних режимів руху. Між іншим, у машини для розмітки доріг з ручним керуванням є ще одна візуальна назва - доріжка позаду малярської машини. Всі машини для нанесення розмітки на тротуар можуть потрапити в машини для розмітки тротуарів з термопласту і машини для розмітки тротуарів холодним забарвленням у відповідності з нанесеними маркувальними матеріалами. популярними. Цей новий тип машини для розмітки доріг може покривати поверхню дороги плівкою фарби за допомогою внутрішнього хімічного зшивання.

Як вибрати машину для розмітки доріг

По-перше, залежно від типу дорожнього фарбування визначте, чи потрібна вам машина для нанесення розмітки холодним способом, обладнання для нанесення розмітки з термопласту або двокомпонентне обладнання для розмітки доріг.

По-друге, виберіть розмір обладнання для укладання тротуару відповідно до масштабу будівельних робіт.

 Привідні та встановлювані на автомобілі машини для нанесення розмітки зазвичай використовуються для безперервного маркування на великі відстані.

 Самохідна маркувальна машина з кроковим двигуном має високу універсальність і підходить для невеликих маркувальних робіт у міських районах і на автомагістралях.

 Лінійна машина з ручним штовханням підходить для побудови креслень тротуарів на короткі відстані та перетину зебри.

Занадто багато обладнання для розмітки доріг, щоб вибрати з чого? Не хвилюйтеся, якщо у вас є роботи з розмітки доріг, але ви не знайомі з галуззю розмітки доріг , натисніть тут , повідомте нам, яку фарбу ви використовуєте і де ви хочете відзначити, залиште нам своє ім'я, адресу електронної пошти та повідомлення , ми надамо вам професійне рішення протягом 24 годин. Або ви можете прочитати наступну статтю в цій статті, щоб дізнатися більше про індустрію дорожньої розмітки та вибрати відповідне обладнання для дорожньої розмітки.

Якщо ви хочете виконати роботи з розмітки доріг, перш за все вам необхідно розібратися з наступними питаннями.

1. Фарба
У різних країнах та регіонах існують різні стандарти фарб для розмітки доріг. На ринку можна купити дуже багато різних фарб для розмітки доріг, ці фарби можна розділити на три основні категорії:  термопластичні ,  холодні розчинники (на водній основі) ,  двокомпонентні .

2. Об'єм
Наприклад, загальна довжина ліній розмітки доріг, період будівництва.

3. Тип
лінії Звичайний тип лінії включає суцільні, пунктирні, що перетинаються зеброю, що вібрують (опуклі) лінії.< /p>

 

Відповідно до застосовних фарб, ми розділимо наші розмічальні машини на три категорії: термопластик для  розмітки доріг машини , холодна фарба дорожньої розмітки машини< span> і двокомпонентна дорожня розміткою машини .  У кожній категорії, залежно від ефективності конструкції, ми ділимо наші машини для розмітки доріг на три типи: привідні> самохідні> з ручним приводом, приводні машини мають три розміри: великі> середні> маленькі. Ви можете вибрати відповідний верстат за обсягом вашої роботи. Наприклад, якщо у вас є довга автомагістраль, яку потрібно розмітити термопластичною фарбою, вам краще купити < /span>машину для розмітки доріг з термопласту великого розміру AC-BTSC .< /span>

Крім того, якщо ви використовуєте термопластичну фарбу для розмітки доріг, на додаток до термопластичної розмічальної машини вам краще купити підігрівач  . Підігрівачі поєднуються з машиною для розмітки доріг з термопласту і використовуються для плавлення термопластичної фарби, економії енергії палива та часу нагріву, підвищення ефективності будівництва.< /span>

Як правило, наша машина для розмітки доріг може наносити як суцільну, так і пунктирну лінію, якщо ви хочете зробити лінії, що вібрують (опуклі), вам просто потрібно змінити черевик для розмітки. Ми розробили спеціальне обладнання для розмітки доріг, AC-SPTP і < /span>AC-HPTP  для переходу через зебру.

Ми також поставляємо деяке допоміжне обладнання

Як видалити фарбу для розмітки доріг

Відповідь - машина для видалення дорожньої розмітки. На відміну від обладнання для розмітки дорожнього покриття, яке призначене для малювання ліній на поверхні дороги, машини для видалення фарбування дорожнього покриття, оснащені вбудованим різаком або шліфувальним верстатом, використовуються для видалення зламаної, пофарбованої або неправильної дорожньої фарби. Зазвичай він використовується разом з машинами для розмітки доріг при ремонті доріг. Таким чином, у широкому значенні машини для видалення ліній дороги можна розглядати як один із типів обладнання для розмітки ліній дороги.

Який тип фарби використовується для фарбування доріг

Зазвичай використовувані фарби для розмітки доріг - це в основному холодна фарба  , термопластична фарба і  двокомпонентна фарба для розмітки доріг .

Термопластична фарба являє собою твердий порошок при кімнатній температурі. . Після плавлення він поміщається в бункер для збереження тепла. А потім розплавлена ​​фарба завантажується у відро для розмітки.

Холодну фарбу можна наносити безпосередньо для маркування без нагрівання. Розбіжте безпосередньо фарбу для розмітки та проведіть лінії пензлем, валиком або малярною машиною для холодної фарби.  span>Колір чистий, і процес відносно простий.

Плівка для розмітки дорожнього покриття двокомпонентної фарби міцна, внутрішня структура компактна, а термін служби найтриваліший. для снігу.

Як довго зберігається дорожня розмітка

В основному це пов'язано з фарбою, що використовується, і стійкість кожної картини різна. У термопластичних покриттях використовується термопластичність синтетичних смол, щоб розмітка міцно прилягала до поверхні дороги. Як правило, їх можна використовувати близько 2 років. Холодна фарба складається з модифікованої акрилової смоли, пігментів, наповнювачів, добавок та інших матеріалів і зазвичай тримається 3-6 місяців.

Для чого використовуються скляні намистини

Мета скляних кульок в асфальті фарби лінійності для збільшення ефекту відображення в нічний час і підвищити безпеку водіння. Принцип відображення полягає в тому, що коли автомобільні фари висвітлюють поверхню скляної кульки, світло переломлюється в скляну кульку. /span>Досягши нижньої частини скляної кульки і зіткнувшись з покриттям, вона відбивається від покриття, дозволяючи водієві чітко бачити дорогу попереду вночі без вуличного освітлення.

За статистикою кількості пригод на дорогах, що якісна дорожня розмітка сприяє зменшенню кількості ДТП на 25%. Тому, при виборі компанії, яка буде відповідальною за проведення робіт, краще один раз витратитися і замовити послугу від професіоналів, ніж надалі не раз пошкодувати про низьку якість. Економія безпеки може призвести до плачевних наслідків. Якщо вас цікавить якісна дорожня розмітка, ви можете замовити розрахунок ціни та безкоштовний виїзд експерта на об'єкт.

СУПУТНА ПРОДУКЦІЯ ОДД
Дорожні знаки Одр Україна
Виробництво дорожніх знаків
Дорожня розмітка Одр Україна
Дорожня
Розмітка
Дорожні огорожі Одр Україна
Дорожні
Огородження
Дорожня продукція Одр Україна
Дорожня
Продукція
Проектування та узгодження схем дорожнього руху Одр Україна
Узгодження
Схем ОДД
Організація дорожнього руху Одр Україна
Нестандартні
Рішення ОДД
Дорожня розмітка ОДР УКРАЇНА
Рішення
нестандартних ситуацій

Організація дорожнього руху - унікальний та критично важливий процес. Кожен об'єкт є унікальним.

Якщо у Вас виникли складнощі з організацією робіт, наявності техніки, фахівців, у Вас не реальні терміни - ми готові Вас вислухати та запропонувати наші ресурси та досвід на пошуку кращого рішення.


Директор 

Антон Мiлосердов