Дорожня продукція ОДР Україна

Дорожня продукція

ОДР УКРАЇНА

Купити дорожню продукцію для ОДД

Компанія "О.Д.Р." спеціалізується на виробництві та продажу дорожньої продукції, проектуванні схем організації дорожнього руху та їх монтажі “з нуля”.

Безпека пішоходів та транспортних засобів є для нас пріоритетом, тому ми постачаємо високоякісне обладнання перевірене часом.

У каталозі дорожньої продукції представлені: світлофори, лежачі поліцейські, бар'єри огороджувальні та водоналивні, шлагбауми механічні, стовпчики та колесовідбійники. У нас ви можете замовити товар оптом або в роздріб на вигідних умовах з доставкою в будь-який куточок України.

Спеціалізація Одр Україна:

 • професійні проектувальники схем організації дорожнього руху будь-який складності;
 • власне виробництво знаків та огорож згідно міжнародних стандартів якості;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта з можливістю проектування “з нуля” відповідно до ваших уподобань;
 • вигідна вартість, яка розраховується при оформленні замовлення, без прихованих сум наприкінці виробництва.

За статистикою кількості пригод на дорогах, що якісно організований дорожній рух автомобілів та пасажирів, сприяє зменшенню кількості ДТП на 25%.

Тому, при виборі компанії, яка буде відповідальною за проведення робіт, краще один раз витратитися та замовити послугу від професіоналів, ніж надалі не раз пошкодувати про низьку якість.

Економія безпеки може призвести до плачевних наслідків. Якщо вас цікавить якісна дорожня розмітка, ви можете замовити розрахунок ціни та виїзд експерта на об'єкт.

Наші контакти

Call центр

Інформація
Загальні питання
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сервіс
Діючі проекти
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Відділ закупівель
Постачальники
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Антон Мiлосердов
Директор
Купити дорожню продукцію Одр Україна
Купити дорожню продукцію Одр Україна
Купити дорожню продукцію Одр Україна
Купити дорожню продукцію Одр Україна

каталог дорожньої продукції

Світлофори

купити світлофор Одр УкраїнаДорожній світлофор призначений для автоматичного регулювання руху транспорту та пішоходів на певній ділянці дороги. У нас є пристрої з перетином 100 мм для проведення навчальної програми. Їх можна встановлювати у спеціальні містечка для полегшення навчання.

Ми орієнтовані на виробництво світлофорів з:

 • набір стандартних функцій перемикання;
 • системою зміни кольору фар кожні 8 сек.;
 • контролером керування одним пристроєм;
 • економічною світлодіодною сигналізацією;
 • швидким налаштуванням перемикання в залежності від потреб навчального процесу;
 • спеціальними лінзами, які не спотворюють передачу кольору навіть при прямому потраплянні сонячних променів.

Наші пристрої не мають проводів, що унеможливлює ризик їх випадкового пошкодження та продовжує термін експлуатації. Під час замовлення ви можете отримати декларацію відповідності.

Лежачі поліцейські

купити лежачі поліцейські Одр УкраїнаДорожня продукція типу лежачий поліцейський є невеликою опуклою конструкцією, що попереджає про зміну швидкісного режиму, зважаючи на велике скупчення людей. Його часто розміщують під час під'їзду до житлового масиву, поблизу шкіл та інших освітніх закладів.

Ми пропонуємо лежачих поліцейських виконаних з переробленого ПВХ або бетонних кубиків. Конструкція проводиться будь-якого необхідного діаметра, ширини та довжини. Продукція оснащена спеціальним маркуванням, що дозволяє побачити її навіть на великій відстані, щоб здійснити плавне зниження швидкості.

Стовпчики та колесовідбійники

Купити стовпчики та колесовідбійники Одр УкраїнаМеталеві стовпчики та колесовідбійники призначені для позначення паркувальних місць на паркуванні, відділення смуг на дорогах та обмеження проїзду на заборонену для в'їзду територію. Вони захищають споруди різного типу та самі автомобілі від зіткнення під час руху та паркування. Установки монтуються на будь-яку поверхню за допомогою потужних систем кріплення, що є їхньою незаперечною перевагою.

Ми пропонуємо до продажу стовпчики та колесовідбійники з металу різної форми, розміру та кольору. Доступно індивідуальне виробництво за заздалегідь спроектованим макетом, виходячи з потреб клієнта.

Оглядові дзеркала

купити оглядові дзеркала Одр УкраїнаСьогодні на ринку популярні оглядові дзеркала сферичного типу. Завдяки своїй формі вони забезпечують більш об'ємний огляд навіть у місцях зі складними умовами руху, що мінімізує можливість ДТП. При в'їзді із закритого простору оптимальна опуклість дзеркала дозволяє отримати повну деталізацію з великої відстані.

Ідеальним місцем встановлення є багаторівневе паркування та підземний паркінг. Тут вони запобіжать небажаним зіткненням машин, в'їзду в споруди будівлі, а також допоможе виключити можливість крадіжок.

Ще однією перевагою є відсутність накопичення конденсату на поверхні дзеркала, що виключає ризик його затуманеності, навіть при різких перепадах температури та вологості.

Бар'єри

Купить барьеры Одр УкраинаВ каталоге представлены оградительные и водоналивные барьеры. Эта дорожная продукция предназначена для перенаправления потока транспортных средств на разрешенную для проезда территорию в случаях аварии или ремонтных работ. Также они полезны для разделения парковочных мест на территории торговых центров, супермаркетов, аэропорта и пр.

Шлагбауми

Купити шлагбаум Одр УкраїнаШлагбауми призначені для блокування в'їзду/входу у двір та на територію підприємств, у місцях з підвищеним трафіком та залізничними переїздами.

У нашому каталозі представлені електричні, гідравлічні, електромеханічні та механічні шлагбауми з різною довжиною стріли та висотою конструкції.

СУПУТНА ПРОДУКЦІЯ ОДД
Дорожні знаки Одр Україна
Виробництво дорожніх знаків
Дорожня розмітка Одр Україна
Дорожная
Разметка
Дорожні огорожі Одр Україна
Дорожні
Огородження
Дорожня продукція Одр Україна
Дорожня
Продукція
Проектування та узгодження схем дорожнього руху Одр Україна
Узгодження
Схем ОДД
Організація дорожнього руху Одр Україна
Нестандартні
Рішення ОДД
Дорожня розмітка ОДР УКРАЇНА
Рішення
нестандартних ситуацій

Організація дорожнього руху - унікальний та критично важливий процес. Кожен об'єкт є унікальним.

Якщо у Вас виникли складнощі з організацією робіт, наявності техніки, фахівців, у Вас не реальні терміни - ми готові Вас вислухати та запропонувати наші ресурси та досвід на пошуку кращого рішення.


Директор 

Антон Мілосердов