Виробництво дорожніх знаків Одр Україна

Дорожні знаки

Виробництво та монтаж ОДР УКРАЇНА

купити дорожні знаки

Виготовлення та встановлення дорожніх знаків — один із найважливіших та найзатребуваніших напрямків діяльності компанії ОДР. Свого часу ми вклали серйозні кошти в першокласне обладнання повного циклу виробництва і завдяки цьому тепер можемо забезпечити нашим клієнтам виробництво знаків у найширшому спектрі варіантів реалізації.
Компанія ОДР пропонує комплексну професійну послугу – виготовлення дорожніх знаків. Власні сучасні виробничі лінії, штат висококласних фахівців та чітко відпрацьовані методики дозволяють нам забезпечити нашим клієнтам по-справжньому вигідні умови співпраці. Ми працюємо з підприємствами, організаціями та приватними замовниками по всій Україні, зокрема великим оптом.
 • 1. Проектування схем дорожнього руху

 • 2. Узгодження схем дорожнього руху

 • 3. Виробництво дорожніх знаків

 • 4. Монтаж дорожніх бардюрів

 • 5. Виробництво та монтаж дорожніх огорож

 • 6. Виробництво машин для нанесення дорожньої розмітки

 • 7. Вирішення нестандартних ситуацій

Якщо Вам потрібна якісна дорожня розмітка – нанесення подібних дорожніх знаків в Україні краще довірити професіоналам компанії «Одр». Пропонуємо нанесення дорожньої розмітки відповідно до встановлених ГОСТів, стандартів та норм. Наші спеціалісти підберуть оптимальний матеріал для нанесення покажчиків на певній ділянці, виконають усі роботи якісно та з гарантіями.

Як замовити у виробника дорожні знаки

Замовити наші послуги ви можете у різний спосіб, і ми реалізували для цього відразу кілька зручних варіантів. Ви можете зателефонувати за одним із зазначених телефонів — є міські номери м. Київ та номери різних мобільних операторів України. Також ви можете заповнити форму на сайті та надіслати онлайн-заявку, після чого наші менеджери зв'яжуться з вами зручним для вас способом та у зручний час для уточнення деталей. Або ви можете замовити зворотний дзвінок, просто натиснувши кнопку в шапці сайту і вказавши контактний номер.
Якщо ваші завдання передбачають розробку та виробництво дорожніх знаків за індивідуальним проектом, ми завжди будемо готові зустрітися з вами в нашому офісі. Наші фахівці запропонують оптимальні варіанти вирішення ваших завдань найсучаснішими ефективними способами.
Ми завжди відкриті до ефективної співпраці з муніципальними службами, будівельними компаніями, студіями ландшафтного дизайну, рекламними фірмами, а також будь-якими іншими підприємствами та організаціями, які часто використовують інформаційні стенди.
Для клієнтів, які працюють з нами оптом, ми готові запропонувати вигідніші розцінки та комфортні умови співпраці.
Наші контакти
Call центр
Інформація
Загальні питання
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сервіс
Діючі проекти
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Відділ закупівель
Постачальники
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Антон Мiлосердов
Директор
замовити дорожні знаки виробництво ОДР Україна
замовити дорожні знаки виробництво ОДР Україна
замовити дорожні знаки виробництво ОДР Україна
замовити дорожні знаки виробництво ОДР Україна

купити дорожній знак

Дорожні знаки в Україні

Замовити дорожні знаки у виробника ОДР УкраїнаСпроби привести дорожні знаки в різних країнах до єдиного стандарту робилися чи не з появи дорожніх знаків як таких. Зрештою, на початку минулого століття, в 1908 році подібна система все-таки була прийнята в рамках проведення першого міжнародного дорожнього конгресу. Саме тоді дорожні знаки набули того вигляду, який добре нам знайомий.

Проте деякі відмінності для різних країн залишилися, а в технічному плані дорожні знаки продовжили еволюціонувати. Якщо згадати динаміку останніх кількох десятків років, можна помітити, що дорожні знаки дещо змінилися. В основному це стосується суттєвого підвищення їхньої «видимості» у нічний час.

Для цього застосовуються різні технології — від світлоповертального покриття/плівки до світлодіодного підсвічування. В Україні форма, характер зображення та інші характеристики дорожніх знаків регулюються державним стандартом ДСТУ 4100 – 2014.

І все наше виробництво суворо дотримується вимог та умов цього стандарту. У межах стандарту є кілька підходів до класифікації дорожніх знаків. Вони відрізняються типорозміром — I-II-III-IV, різною формою (квадратні, круглі, трикутні) та різним інформаційним наповненням:

 • попереджувальні знаки;
 • знаки пріоритету;
 • заборонні знаки;
 • прописні знаки;
 • інформаційно-вказівні знаки;
 • знаки сервісу;
 • знаки додаткової інформації.

Компанія ОДР налагодила виробництво знаків усіх типорозмірів та форм, які допускає існуючий стандарт. Також наші виробничі лінії дають змогу виготовляти нестандартні варіанти знаків, що передбачають розробку в індивідуальному порядку.

Як замовити у виробника дорожні знаки

Купити знакиРозмітка на дорозі повинна наноситися з урахуванням відповідних технічних правил та стандартів, у яких зазначені всі вимоги. Врахувати всі ці аспекти при виконанні робіт зможуть лише професіонали, які враховують норми, застосовують спеціалізоване обладнання та матеріали.

Вимоги до дорожньої розмітки:

 • Хороша видимість у будь-який час доби, за будь-яких погодних умов.
 • Стійкість до перепадів температур, абразивної/механічної навантаженні.
 • Забезпечення відмінного зчеплення коліс з проїжджою частиною .
 • Стійкість до зносу та довговічність.
 • Швидке висихання після нанесення.
Матеріали та технологічний ланцюжок виробництва знаків

Компанія ОДР — виробник широкого спектру продукції, яка спрямована на безпеку дорожнього руху. Що стосується виробництва дорожніх знаків, тут наші фахівці виробили та випробували відразу кілька варіантів реалізації запитів потенційних клієнтів. Одна з найпоширеніших і найпопулярніших технологій базується на використанні металевої основи із застосуванням подвійного згину. Ми використовуємо оцинкований метал завтовшки 0.8-1.25 мм. Зображення лицьової частини може бути сформоване різними способами.

Це може бути інженерна плівка зі світлоповертаючими елементами, або, як альтернатива, ми можемо запропонувати варіант латексного друку. Тильна сторона знака дорожнього руху або іншого додатково захищається спеціальним полімерним складом або порошковою фарбою. У поєднанні з цинковим покриттям це дає гарантію довговічності знака без ознак корозії навіть у найсуворіших погодних умовах.

Самий виробничий процес значною мірою автоматизований та комп'ютеризований за рахунок використання спеціалізованого програмного забезпечення, цифрової друкарської техніки та верстатів з числовим програмним керуванням. Усі шаблони знаків, які регулюються державним стандартом, зберігаються у спеціальному програмному комплексі. Там же розробляється нестандартні шаблони в рамках індивідуальних проектів.

Візуальна частина аплікації знака передається у вигляді машинного коду на роботизований плотер, який вирізує символіку з плівки, що самоклеїться, і робить вирізку меж знака. Робочі цехи вручну видаляють обрізки, після чого виробляють ретельну візуальну перевірку трафаретів на наявність дефектів та відповідність цифровому шаблону. Якщо передбачається шовкотрафаретна технологія зображення, частіше використовують не шовк, а поліестер. Він нічим не гірший за якістю, але значно дешевшим, що дозволяє знизити собівартість та забезпечити нашим клієнтам комфортну вартість партії. Виготовлення полімерних заготовок аплікацій та підготовка металевих пластин йде паралельно у різних цехах.

Працюють одночасно кілька бригад фахівців, що дозволяє досягти рекордних термінів виробництва навіть великих партій дорожніх знаків. При термінових замовленнях ми використовуємо відразу кілька промислових гільйотин для різання заготовок та кілька верстатів для утворення згинів по периметру. Там же роблять отвори для кріпильних елементів. Перед нанесенням зображення металеві заготовки покривають спеціальним захисним складом, що дає додаткову стійкість до температурних перепадів. Безпосередньо перед нанесенням зображення металеві заготовки проходять ретельне очищення від дрібних залишків бруду, мастил та інших сторонніх частинок. Це важливо не тільки для того, щоб полімерне покриття лягло максимально рівно. Бездоганна чистота важлива ще й тому, що наявність сторонніх частинок створює потенційні точки утворення усіляких дефектів, які зрештою призводять до розтріскування та лущення покриття.

Світловідбивні властивості знака або окремих його ділянок теж можуть бути утворені різними способами. Це може бути вже готова світлоповертальна плівка, і ми цю методику часто використовуємо. В основному застосовуємо плівки найвищої якості від найвідоміших виробників — Nikkalite або M3 у різних модифікаціях (діамантова, призматична тощо). Але варіанти реалізації цим не обмежуються, і в індивідуальному порядку наші фахівці можуть запропонувати вам альтернативні матеріали інших виробників або з іншими властивостями. Справа в тому, що світлоповертальні плівки мають власну класифікацію на кшталт оптичних елементів, а також можуть значно відрізнятися в плані інтенсивності світлоповертання.

Для стандартних дорожніх знаків ми діємо в рамках існуючого ДСТУ, але у будь-якому випадку погоджуємо ці моменти із замовником. Дещо інша методика застосовується для виробництва дорожніх знаків багатобарвного типу. Загалом це теж трафаретний друк, але зображення наноситься у кілька етапів. Кожен колірний шар наноситься окремо після повного висихання попереднього, щоб кольори гарантовано не змішувалися.

виробництво дорожніх знаків в Україні

Що важливо - нанесення шарів проводиться вже після того, як нанесений шар зі світловідбиваючими властивостями. При цьому світлоповертаючі властивості можуть мати не лише умовні літери або окремі ділянки, а й вся поверхня знака. Це можливо завдяки застосуванню фарб спеціальних складів, досить прозорих. Для деяких категорій дорожніх знаків це особливо важливо для їх максимальної видимості у світлі фар у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Принципи виробництва знаків

Виробництво дорожніх знаків у нашій компанії побудовано на засадах максимальної якості та довговічності навіть із запобіганням вимогам державних стандартів. Так, застосовувані технології припускають те, що продукція не буде схильною до видозмін під впливом зовнішнього середовища (екстремальні температури, ультрафіолет, вологість та інше). На дорогах нерідко можна бачити знаки з характерними дефектами - корозія, втрата насиченості відтінків (вицвітання), лущення, утворення кракелюр (тріщин барвистого шару).

Наші фахівці добре обізнані в причинах таких явищ і успішно використовують власні методики для запобігання утворенню характерних дефектів навіть у найдовшій перспективі. Окрема увага приділяється елементам кріплення, які теж не повинні бути схильні до температурних деформацій та інших зовнішніх впливів. Наші виробничі лінії укомплектовані на 100% усім обладнанням, необхідним для повного циклу виготовлення дорожніх знаків.

Ми не потребуємо послуг субпідрядників, і таким чином успішно утримуємо собівартість виробництва на рівні, що забезпечує привабливі ціни. Ключовими складовими нашого технічного парку є сольвентний плоттер, принтер латексного друку, ламінатор, згинальний верстат.

Перші два - схожі за функціоналом типи обладнання. Це широкоформатні принтери, які роблять роздруківку зображень на плівці, що самоклеїться, яка надалі використовується для виробництва знаків найпоширенішим способом — методом аплікації.

Ламінатор використовується для фіксації прозорої полімерної плівки поверх принта, і це теж важлива складова забезпечення високої якості продукції, її стійкості та довговічності.

Типова технологія виробництва знаків передбачає застосування згину по периметру металевої основи. Для цього ми використовуємо спеціальні згинальні верстати

. Додатковий захист тильного боку знака забезпечується в більшості випадків методом фарбування спеціальним полімерним складом. І для цього є також спеціальне обладнання — камера порошкового фарбування. Так одержують однотонне забарвлення як самі заготівлі, так і опори.

Технології, які освоїла та успішно поставила на потік компанія ОДР припускають також альтернативні способи виготовлення знаків з інших матеріалів — пластику та композитних складів. Нерідко у нас замовляють пластикові стенд-макети без нанесеного зображення. За допомогою спеціальної гільйотини ми можемо в мінімальний термін виготовити необхідну партію таких заготовок будь-якого розміру.

Деякі, найпоширеніші та найзатребуваніші види знаків ви можете просто купити у нас, попередньо уточнивши наявність. Будь-які інші варіанти завжди можна замовити та отримати партію з доставкою у найкоротші терміни.
СУПУТНА ПРОДУКЦІЯ ОДД
Дорожні знаки Одр Україна
Виробництво
дорожніх знаків
Дорожня розмітка Одр Україна
Дорожня
Розмітка
Дорожні огорожі Одр Україна
Дорожні
Огородження
Дорожня продукція Одр Україна
Дорожня
Продукція
Проектування та узгодження схем дорожнього руху Одр Україна
Узгодження
Схем ОДД
Організація дорожнього руху Одр Україна
Нестандартні
Рішення ОДД
Організація дорожнього руху Одр Україна
Рішення
нестандартних ситуацій

Організація дорожнього руху – критично важливий процес. Кожен об'єкт є унікальним.

Якщо у Вас виникли складнощі з організацією робіт, наявності техніки, фахівців, у Вас не реальні терміни - ми готові Вас вислухати та запропонувати наші ресурси та досвід на пошуку кращого рішення.


Директор 

Антон Мiлосердoв